RRETH NESH

Pekin Playdo Outdoor Products Co, Ltd, është një kompani e specializuar në pajisjet e jashtme zhvillimin, projektimin, prodhimin dhe shitjet. Produktet tona kryesore duke përfshirë tenda carroof, kampe tenda, tenda RV mbyllur, rimorkio çadra, çanta gjumi, BBG Grills, tavolina kanate dhe karrige, etj PLAYDO është markë tona pronës intelektuale, Seli është në Pekin dhe fabrika është në Tianjin. Aktualisht, produktet tona janë eksportuar në më shumë se 30 vende dhe rajone, të tilla si Amerikë, Kanada, Evropë, Australi, Japoni, Kore dhe Juglindore Asia.We gjithmonë ndjekje haveconstant e teknologjike innovationand përmbahet për të përdorur materialet e fundit ndërkombëtare të kualitetit të lartë për të ofrojnë përdoruesve produktet më të përshtatshme dhe shërbimin më të mirë.

MËSO MË SHUMË

Produktet e paraqitura

ARRITJE TË REJA

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

WhatsApp Online Chat !