ЗА НАС

Пекинг Playdo отворено производи копродукции, Ltd е компанија специјализирана за надворешна опрема развој, проектирање, производство и продажба. Нашите главни производи, вклучувајќи carroof шатори, кампување шатори, Р.В. задна шатори, приколки шатори, вреќи за спиење, BBG скари, виткање маси и столици, итн PLAYDO е нашиот сопствен бренд на интелектуална сопственост, седиште е во Пекинг и фабрика се наоѓа во Тијанџин. Во моментов, нашите производи се извезуваат во повеќе од 30 земји и региони, како што се Америка, Канада, Европа, Австралија, Јапонија, Кореја и Југоисточна Asia.We секогаш haveconstant извршување на технолошки innovationand придржуваат за користење на најновите меѓународни високо-квалитетни материјали обезбеди на корисниците најпогодни производи и најдобра услуга.

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Избрана Производи

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊА

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

WhatsApp Online Chat !